Z każdym krokiem bliżej Jasnej Góry

Bp Maresk Solarczyk pielgrzymuje z akademicką grupą nr 21. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Kilkadziesiąt grup pątniczych z różnych miejsc Diecezji Radomskiej jest już coraz bliżej Jasnej Góry. Pielgrzymi dojdą na Jasną Górę w piątek, 13 sierpnia, by o g. 15.00 uczestniczyć we Mszy św.

Czasem trudno jest ich znaleźć na trasie pielgrzymki, bo ze względów bezpieczeństwa trasy, którymi idą grupy pielgrzymkowe są nieco inne. Kilka grup udało się jednak znaleźć. A wśród nich grupę akademicką, z którą pielgrzymuje bp Marek Solarczyk.

Pątnicy dojdą na Jasną Górę w piątek, 13 sierpnia. O godz. 15.00 Bp Marek Solarczyk będzie celebrował Mszę świętą na Jasnogórskich Wałach. Eucharystię będzie transmitowało Radio Plus Radom. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Zapraszamy do galerii: