Zaproszenie na IX. Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej im. ks. dr. Zdzisława Domagały

Bp Marek Solarczyk podczas VIII. Regat Żeglarskich Diecezji Radomskiej. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej, Stowarzyszeniem Środowisko Inicjatywa oraz Klub Żeglarski IKAR Jedlnia Letnisko wraz z  Klubem Żeglarskim PIONKI zapraszają na IX. Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej imienia ks. dr. Zdzisława Domagały.

– Regaty rozgrywane będą na łodziach klasy Omega Turystyczna. Łodzie do regat zapewniają organizatorzy. Regaty odbędą się w dniu 27 sierpnia 2022 r. w   Stanicy Klubu Żeglarskiego IKAR na Zalewie w Jedlni Letnisku. Zapraszamy do udziału wszystkie chętne załogi! – mówi Juliusz Monkosa, koordynator regat.

• Program zawodów:
    • 8.00-9.30 – Zgłoszenia załóg do regat
    • 10.00 – Odprawa sterników
    • 11.00 – Start pierwszego wyścigu
    • ok. 16.00 – Zakończenie wyścigów

Szczegóły dotyczące regat, regulamin i formularz zgłoszeniowy – [DO POBRANIA]

Zgłoszenia przyjmowane będą do 21 sierpnia 2021 r.