Zmarła katechetka Justyna Wulkiewicz

Śp. Justyna Wulkiewicz (1972-2021). Foto: FB/Justyna Wulkiewicz

Justyna Wulkiewicz – ceniona i lubiana katechetka zmarła dziś, 12 listopada, w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym w wieku 49 lat.

Pogrzeb odbędzie się we wtorek, 16 listopada, o godz. 13.00 w kościele pw. NMP Królowej Apostołów (Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP; ul. Młodzianowska 124). Pochowanie na cmentarzu przy ul. Limanowskiego.

Justyna Wulkiewicz była nauczycielem dyplomowanym, uczyła religii i wychowania do życia w rodzinie. Pracowała w Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług w Radomiu oraz w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. J. Korczaka w Radomiu.

Opiekowała się Szkolnym Kołem Wolontariatu, a razem z młodzieżą troszczyła się o kaplicę św. Maksymiliana Kolbego w kościele garnizonowym w Radomiu. Była również współzałożycielką Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu.

Ponadto była prezesem Zarządu Oddziału Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych „Ziemia Radomska”. Aktywnie działała na rzecz osób niepełnosprawnych w ramach radomskiego stowarzyszenia „Korczak i My”.

+ Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie… +