Imieninowa modlitwa w intencji Biskupa Marka Solarczyka

Bp Marek Solarczyk, Biskup Radomski. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

W najbliższą niedzielę, 25 kwietnia, dzień imienin będzie obchodził Biskup Marek Solarczyk. W sobotę, 24 kwietnia, o godz. 11.00 w intencji Dostojnego Solenizanta będzie sprawowana Msza św. w katedrze pw. Opieki NMP w Radomiu.

Do modlitwy w intencji Biskupa Marka zaprasza bp Piotr Turzyński:

„W dniu 25 kwietnia przyda święto patronalne naszego Biskupa Diecezjalnego – Księdza Biskupa Marka Solarczyka.

Pragniemy naszego Pasterza otoczyć życzliwą modlitwą, dlatego w sobotę, w dniu 24 kwietnia, w katedrze radomskiej o godzinie 11.00 będziemy celebrować Mszę Św. w intencji Dostojnego Solenizanta.

Serdecznie zapraszam Czcigodnych Księży Dziekanów, przedstawicieli duchowieństwa i osób życia konsekrowanego oraz przedstawicieli wiernych świeckich do wspólnej modlitwy przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa.

Bp Piotr Turzyński”