Klimatyczny koncert uwielbienia z zespołem Play&Pray

738
Play&Pray w Radomiu. Foto: ks. S. piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Krakowski zespół Play&Pray wystąpił w Oratorium św. Filipa Neri w Radomiu w sobotni wieczór. Koncert odbył się w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej.

W czasie koncertu można było usłyszeć utwory m.in. z debiutanckiej płyty „Królestwo” – w całości napisanej i skomponowanej przez członków zespołu. Teksty piosenek są odbiciem ich osobistej modlitwy uwielbienia.

– Naszą muzykę od lat definiuje uwielbienie. Napisaliśmy i zaaranżowaliśmy 10 utworów, które mówią o wielkiej miłości Chrystusa do nas. Wspólna zespołowa modlitwa i lata spędzone na uwielbieniu wydały owoc w postaci debiutanckiej płyty „Królestwo”. Ku naszej największej radości utworami z tej płyty (m.in. piosenką „Święty”) uwielbia wiele wspólnot i grup muzycznych. Jeździmy z naszą muzyką po całej Polsce ogłaszając Królestwo i cieszymy się z każdej okazji do wspólnego uwielbienia przez modlitwę. – mówią o sobie (zob. https://playandpray.pl).

Zespół Play&Pray tworzą: Anna Madej (wokalistka, dyrygentka, liderka uwielbienia, autorka piosenek), Kasia Blat (wokalistka, autorka piosenek), Paweł Seweryn (pianista), Jakub Broniewski (gitarzysta, autor pieśni uwielbienia), Rafał Hajduga (kontrabasista/gitarzysta basowy oraz aranżer), Szymon Madej (perkusista).

 
Failed to get data. Error:
Quota exceeded for quota metric 'All requests' and limit 'All requests per day' of service 'photoslibrary.googleapis.com' for consumer 'project_number:388991581708'.