Kwarantanna u radomskich pallotynów

Kościół pw. NMP Królowej Apostołów (Parafia Świętego Józefa w Radomiu). Foto: Sylwia Klochowicz-Matłacka

Od 6 listopada radomska wspólnota księży pallotynów została objęta kwarantanną. O zaistniałej sytuacji poinformował ks. Lucjan Rożek SAC, proboszcz parafii pw. św. Józefa w Radomiu.

„W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19 u jednego z księży, pallotyńska wspólnota przy ul. Młodzianowskiej 124 w Radomiu, przechodzi od 6 listopada 2020 r. na kwarantannę. Ksiądz ten nie miał kontaktu z wiernymi od niespełna dwóch tygodni.” – czytamy w komunikacie na stronie internetowej parafii (http://jozef.alte.pl/komunikat/)

Ks. Lucjan Rożek SAC informuje, że Msze święte będą sprawowane w kościele parafialnym przez Księży spoza wspólnoty, a w razie pytań dotyczących spraw duszpasterskich, można kontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Ksiądz proboszcz dziękuje również za dotychczasowe wsparcie i oferowaną pomoc.

– Polecamy się ufnej modlitwie, pamiętając w naszych modlitwach o wszystkich Parafianach i osobach związanych z naszym kościołem. – napisał ks. Rożek.