Modlitwa za Ojczyznę za wstawiennictwem Prymasa Tysiąclecia

Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej oraz parafia św. Stefana w Radomiu, zapraszają do wspólnej modlitwy za Ojczyznę przez wstawiennictwo błogosławionego Stefana Wyszyńskiego.

– Mając świadomość czasu szczególnie trudnego i ważnego dla przyszłości Polski, chcemy przywoływać orędownictwa wielkiego Prymasa, który „kochał Ojczyznę bardziej, niż własne serce”. 28 dnia każdego miesiąca w kościele pw. św. Stefana w Radomiu (Idalin), który został zbudowany, jako pomnik i wotum wdzięczności za życie i posługę Prymasa Tysiąclecia, pragniemy gromadzić się na wspólnej modlitwie za Polskę i zgłębiać wciąż aktualne nauczanie bł. kardynała Stefana Wyszyńskiego. – zaprasza ks. Andrzej Jędrzejewski, proboszcz parafii i Asystent Diecezjalny AK.

We wtorek, 28 września, o godz. 18.00 Mszy św. przewodniczył będzie i homilię wygłosi Bp Marek Solarczyk.

Po Mszy św. odbędzie się spotkanie księży asystentów parafialnych oddziałów Akcji Katolickiej z Księdzem Biskupem.