Msza św. w intencji maturzystów – transmisja: godz. 18.00

W środę, 22 kwietnia br., czyli w dniu planowanej pielgrzymki tegorocznych maturzystów Diecezji Radomskiej na Jasną Górę, o godz. 18.00 w Katerze pw. Opieki NMP w Radomiu zostanie odprawiona Msza święta.

Modlitwie w intencji maturzystów będzie przewodniczył Biskup Henryk Tomasik, a na zakończenie Eucharystii maturzyści odmówią  „Akt Zawierzenia” Matce Bożej.

– Zapraszamy do wspólnej modlitwy Maturzystów, jak również Rodziców, Rodzeństwo, Dyrekcje i Nauczycieli Szkół, Księży i Katechetów oraz przyjaciół, bliskich, i tych wszystkich, którzy pragną włączyć się w modlitwę zawierzenia Bogu młodych ludzi przed egzaminem dojrzałości i ważnymi życiowymi decyzjami. – ks. Stanisław Piekielnik, koordynator pielgrzymki maturzystów.

Tego samego dnia, o godz. 20.30 w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa w intencji Maturzystów. Modlitwa będzie transmitowana na profilu facebookowym Duszpasterstwa Akademickiego w Radomiu (>>TU<<).

Transmisja internetowa z katedry pw. Opieki NMP w Radomiu: