Niedzielna Msza św., „Piknik Rodziny” i „Arka Noego”

– Nie bójcie się nieść Jezusa wszędzie tam, gdzie idziecie. – mówił bp Piotr Turzyński do młodzieży w czasie Mszy św. podsumowującej Diecezjalne Dni Młodych, które odbywały się w Muzeum Wsi Radomskiej. Finałem spotkania był „Piknik Rodziny” i koncert zespołu„Arka Noego”.

W niedzielę przypadała Uroczystość Trójcy Świętej. Nawiązując do uroczystości bp Piotr przypomniał prawdę, że jako stworzeni przez Boga w Trójcy jedynego, jest w nas podobieństwo do Trójcy Św.

Bp Piotr Turzyński, homilia:

W DDM2019 wzięło udział około tysiąca młodych z Diecezji Radomskiej, którzy gościli w Muzeum Wsi Radomskiej. Na zakończenie, w niedzielne popołudnie odbył się Piknik Rodzinny, w czasie którego z koncertem ewangelizacyjnym wystąpił zespół „Arka Noego”.

Failed to get data. Error:

Failed to get data. Error: