Pierwsza rocznica Ingresu Biskupa Marka Solarczyka do Katedry Radomskiej – Zaproszenie

Ingres Biskupa Marka Solarczyka do katedry radomskiej. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Biskup Piotr Turzyński, Wikariusz Generalny, zaprasza do wspólnej modlitwy w pierwszą rocznicę ingresu Biskupa Marka Solarczyka.

Pierwsza rocznica Ingresu
Ks. Bp. Marka Solarczyka do Katedry Radomskiej

Zbliża się pierwsza rocznica uroczystego ingresu Ks. Biskupa Marka Solarczyka do katedry Opieki Najświętszej Maryi Panny w Radomiu. W czwartek 27 stycznia 2022 roku, o godzinie 18.00 będziemy modlić się wspólnie w Radomskiej Katedrze dziękując za miniony rok i wypraszając dla ks. Biskupa Marka potrzebne łaski w kierowaniu naszym Kościołem diecezjalnym.

Zapraszam Kapłanów, Osoby Życia Konsekrowanego i Was Bracia i Siostry do wspólnej modlitwy.

Bp Piotr Turzyński
Wikariusz Generalny