Respirator dla Opoczna

Przekazanie "czeku" na respirator dla Szpitala w Opocznie. Foto: Caritas Diecezji Radomskiej

W dniu dzisiejszym Dyrektorzy Caritas Diecezji Radomskiej przekazali środki pieniężne o wartości 105 tys. na zakup respiratora dla Szpitala Powiatowego im. E. Biernackiego w Opocznie.

Symboliczny czek z rąk ks. Roberta Kowalskiego, dyrektora Caritas Diecezji Radomskiej odebrały: Dagmara Junknikiel-Rosiak (dyrektor Szpitala Powiatowego w Opocznie), Anna Zięba (główna księgowa) oraz Dorota Rybińska (naczelna pielęgniarka).

– Jeszcze raz DZIĘKUJEMY DARCZYŃCOM za ich zaangażowanie i otwarte serce. Przygotowujemy się już do kolejnej zbiórki, którą przeprowadzimy po świętach. – mówi ks. Robert Kowalski, dyrektor Caritas Diecezji Radomskiej.