Zaproszenie do duchowego pielgrzymowania na Jasną Górę

Apel Jasnogórski w łącznosci z pielgrzymami. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Ks. Mirosław Kszczot zaprasza do Grupy Duchowej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej na Jasną Górę.

– Wszystkich, którzy z różnych powodów nie są w stanie wybrać się pieszo do Częstochowy zapraszamy do wzięcia udziału w duchowym pielgrzymowaniu na Jasną Górę w ramach tegorocznej 42. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Radomskiej. Będzie to okazja do przeżycia rekolekcji w parafiach (5-13 sierpnia) w łączności z tymi, którzy przeżywać będą rekolekcje w drodze. Zachęcamy do zapisu na pielgrzymkę duchową, bo duchowa obecność jest ważnym świadectwem zaangażowania  w przeżywanie rekolekcji w drodze. – zachęca ks. Mirosław.

Pakiety Grupy Duchowej można zamawiać do 16 czerwca 2020 roku u ks. Mirosława Kszczota. Kontakt:

• Parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Radomiu
    • ul. Starokrakowska 144, 26-600 Radom