Zaproszenie na Dni Skupienia Liturgicznej Służby Ołtarza

Ministranci. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Zapraszam na Dni Skupienia Liturgicznej Służby Ołtarza w Wielkim Poście, który zaplanowany jest w czterech rejonach naszej diecezji w następujących terminach:

• 12 marca – Parafia św. Łukasza w Drzewicy ( dekanaty: drzewicki, konecki, opoczyński, przedborski, radoszycki, tomaszowski, żarnowski)
  • 26 marca – Sanktuarium Matki Bożej w Wysokim Kole (dekanaty: czarnoleski, głowaczowski, kozienicki, lipski, pionkowski, sienneński, zwoleński)
  • 2 kwietnia – Sanktuarium Matki Bożej w Skarżysku Kamiennej (dekanaty: czarnecki, iłżecki, skarżyski, starachowicki południowy, starachowicki północny, szydłowiecki, wierzbicki)
  • 2 kwietnia – Parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Radomiu – Rajec (dekanaty: jedliński, przysuski, przytycki, Radom Centrum, Radom Południe, Radom Północ, Radom Wschód, Radom Zachód)

Początek spotkania o godz. 10.00. W planie spotkania konferencja duchowa, prezentacja asysty liturgicznej, nabożeństwo pokutne z możliwością spowiedzi oraz Msza św., słodki poczęstunek. Zakończenie spotkania ok. godz. 13.30. Serdecznie zapraszam Czcigodnych duszpasterzy z grupami ministranckimi i scholami parafialnymi.

ks. Mariusz Chamerski
Duszpasterz Ministrantów