Zaproszenie na VIII. Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej

VII. Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej im. ks. dr Zdzisława Domagały. Foto: Jakub Szczechowski / Radio Plus Radom

Zapraszamy na VIII. Regaty Żeglarskie Diecezji Radomskiej im. ks. dr Zdzisława Domagały, które odbędą się 21 sierpnia 2021 r. na Zalewie w Jedlni Letnisku.

Na doroczne wydarzenie pod żaglami zapraszają: Akcja Katolicka Diecezji Radomskiej, Stowarzyszenie Środowisko Inicjatywa, Wójt Gminy Jedlnia Letnisko oraz Klub Żeglarski IKAR Jedlnia Letnisko i Klub Żeglarski PIONKI.

– Regaty rozgrywane będą na łodziach klasy Omega Turystyczna. Łodzie do regat zapewniają organizatorzy. Regaty odbędą się w dniu 21 sierpnia 2021 r. w Stanicy Klubu Żeglarskiego IKAR na Zalewie w Jedlni Letnisku. – mówi Juliusz Monkosa, koordynator regat.

• Program zawodów:
    • 8.00-9.30 – Zgłoszenia załóg do regat
    • 10.00 – Odprawa sterników
    • 11.00 – Start pierwszego wyścigu
    • ok. 16.00 – Zakończenie wyścigów

Szczegóły dotyczące regat, regulamin i formularz zgłoszeniowy – do pobrania poniżej.

Zgłaszać można się również poprzez formularz elektroniczny znajdujący się na stronie Akcji Katolickiej Diecezji Radomskiej: >>TU<<.

Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 sierpnia 2021 r.

Tak było: