Zaśpiewaj z nami na „Nieziemskim Graniu”!

Trwają przygotowania do kolejnego wrześniowego Apelu Młodych (15.09.2018). Jednym z ważnych elementów przygotowań jest skompletowanie chóru, który wystąpi na koncercie „Nieziemskie Granie”.

Wszystkich, którzy chcieliby zaśpiewać na koncercie (w wieku 13+), zapraszamy na przesłuchanie do Duszpasterstwa Akademickiego (Osiedle Akademickie, ul. Górnicza 2), 15 czerwca o godz. 19.00 bądź 16 czerwca o godz. 10.00.

Na przesłuchanie należy przygotować 3 utwory wokalne; 2 wybrane przez siebie, a jako trzeci „Jezu kocham Ciebie” (hit Apelu z poprzednich lat)

Tegoroczne przygotowanie chóru będzie połączone z warsztatami muzycznymi, które pomogą także w indywidualnym rozwoju muzycznym.

Jednocześnie w tych dniach zapraszamy również osoby grające na instrumentach smyczkowych, które są chętne, aby zagrać na koncercie.

Więcej informacji znajduje się na facebook`owym profilu https://www.facebook.com/events/239771260113909/

Ks. Mariusz Wilk
Duszpasterz Akademicki