8. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Znamy już program i wykonawców 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Najlepsze premiery i debiuty w jednym miejscu. 25 listopada na Arenie Ursynów zagrają: Let Him Run, Duża Rajska Kawa, siostra Julita Zawadzka, StronaB, Kuba Kornacki i Kanaan oraz ksiądz Andrzej Daniewicz (La Pallotina). – podaje www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Festiwal Chrześcijańskie Granie – festiwal muzyki chrześcijańskiej, odbywający się corocznie w Warszawie od 2011 roku. Jest to jeden z największych festiwali muzycznych o tej tematyce w Warszawie. Wydarzenie od początku odbywa się w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. W roku 2013 festiwal odbył się w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego.

W 2018 roku wydarzenie odbędzie się 25 listopada w Arena Ursynów. Wydarzenie organizuje Fundacja Chrześcijańskie Granie.

Festiwal prezentuje premiery oraz debiuty. Ma rolę integracji różnych środowisk. Na jednej scenie zagrają amatorzy, debiutanci i profesjonaliści. W konkursie Premiery zostają wytypowane najlepsze nowe utwory przez listy przebojów muzyki chrześcijańskiej: ­Lista z Mocą, Złota 10 Radia Warszawa i Muzyczne Dary.

25 listopada 2018 roku na Arenie Ursynów w ramach 8. edycji festiwalu odbędzie się koncert Debiuty im. Moniki Brzozy.

Program 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2018

• Rozpoczęcie Festiwalu – 14.00
    • Msza Święta
  • Koncert Debiuty im. Moniki Brzozy:
    • Let Him Run / S. Julita Zawadzka / Duża Rajska Kawa
  • Gość Specjalny:
    • Wyrwani Z Niewoli / Heres
  • Premiera 2017:
    • Strona B
  • Koncert Premiery 2018:
    • Kuba Kornacki I Kanaan
  • Uwielbienie: