Kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego

Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Kuria Diecezji Radomskiej zaprasza na Kurs pastoralno-liturgiczny dla fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego. Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które pragną dokumentować celebracje liturgiczne.

Kurs odbędzie się w Wyższym Seminarium Duchownym w Radomiu (ul. Młyńska 23/25) w sobotę, 5 marca 2022 r. od 9.00 do 13.15.

• Rejestracja:
    • Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (do pobrania w wersji DOC pod ogłoszeniem) i przesłać go do organizatora kursu do 28 lutego 2022 roku.
      • W formularzu należy podać podstawowe dane osobowe (potrzebne do wystawienia zaświadczenia i przygotowania identyfikatora) oraz podpisać zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych.
    • Do zgłoszenia prosimy dołączyć zdjęcie formatu legitymacyjnego (zalecamy plik graficzny: 413×531 pikseli przy 300dpi) opisane imieniem i nazwiskiem.
    • Zgłoszenia przyjmujemy tylko w wersji elektronicznej; adres poczta elektroniczna:
  • Więcej informacji:

Obowiązujące przepisy liturgiczne wymagają ukończenia takiego kursu przez osoby (fotografów i operatorów sprzętu audiowizualnego), które pragną dokumentować celebracje liturgiczne.

W kursie mogą brać udział osoby również spoza Diecezji Radomskiej.

Dokumenty potwierdzające ukończenie kursu są ważne bezterminowo i można się nimi posługiwać także poza granicami Diecezji Radomskiej.

Koszt kursu wynosi 300 od uczestnika (płatne w dniu kursu, tylko gotówką).