„Nasz Bóg” – Nieziemskie Granie 2020 w Twoim domu

– Nie mogliśmy odmówić sobie spotkania z Wami w tym dniu i o tej godzinie, aby jak co roku wspólnie uwielbiać Pana Boga śpiewem i modlitwą! Zapraszamy Was do wysłuchania naszej wersji, która powstała podczas największego lockdown’u. – napisali artyści zaangażowani w projekt „Nieziemskie Granie”.

W sobotę 12 września 2020 roku miał odbyć się 10. Jubileuszowy Apel Młodych. Z uwagi na wiele obostrzeń i ograniczeń decyzją księdza biskupa Henryka Tomasika, jubileuszowy Apel Młodych został przeniesiony na 11 września 2021.

– Dziś 12 września…trochę smutny to dzień, bo powinniśmy się uwijać w ukropie, bo to wieczorem mieliśmy się spotkać na Żeromskiego… Jest inaczej. Pomimo smutku, jesteśmy pełni nadziei na to, że jeszcze będzie pięknie! Pan Bóg pobłogosławi i będziemy mogli znowu się spotykać. W związku jednak z ciągle niepewną sytuacją oraz niebezpieczeństwem, jakie niosą ze sobą tak duże spotkania, wraz z odpowiednimi służbami państwowymi oraz z ks. bp. Henrykiem postanowiliśmy o przełożeniu Jubileuszowego Apelu Młodych na dzień 11 września 2021 roku. Nie poddamy się! – napisał na facebook’owym profilu „Młodzi Radom” ks. Mariusz Wilk, diecezjalny duszpasterz młodzieży.

Tak było w roku ubiegłym:

I choć Apel Młodych nie odbył się, to jednak jego organizatorzy myślami i sercami byli z tymi, którzy każdego roku licznie przyjeżdżali do Radomia, by wspólnie uwielbiać Boga. Dziś o 18.00 odbyła się premiera covidowej wersji utworu „Nasz Bóg”, która od wielu lat towarzyszy radomskim spotkaniom młodzieży.

– Nie mogliśmy odmówić sobie spotkania z Wami w tym dniu i o tej godzinie, aby jak co roku wspólnie uwielbiać Pana Boga śpiewem i modlitwą! Utwór „Nasz Bóg” jest z nami na Apelach od wielu lat!!! Zapraszamy Was do wysłuchania naszej wersji, która powstała podczas największego lockdown’u. W projekcie wzięło udział wielu wspaniałych muzyków, którzy od lat współtworzą radomski Apel Młodych. – napisali artyści zaangażowani w „Nieziemskie Granie”.