Nowe logo na 40. Pielgrzymkę Radomską

1165

Piesza Pielgrzymka Diecezji Radomskiej wzbogaciła się o nowe logo. W tym roku pątnicy z Radomia wyruszą na Jasną Górę po raz czterdziesty.

Nowe logo zostało wyłonione w elektronicznym plebiscycie zorganizowanym wspólnie ze stowarzyszeniem Zmieniamy Radom. Z 6 prac, które zostały nadesłane i poddane pod głosowanie zwyciężył projekt pana Marka Ziółkowskiego z Radomia.

– Bardzo się cieszę, że moja propozycja w plebiscycie na logo pielgrzymki przypadła do gustu większości głosujących osób. Chciałem, aby to logo w jakiś sposób zespalało wizualnie całą Diecezję Radomską, a takim symbolem niewątpliwie jest katedra. –mówi pan Marek.

W głosowaniu wzięło udział blisko 1000 osób, a wyłoniona praca zdobyła ponad 30% wszystkich głosów.

– Jubileuszowa bo już 40. piesza pielgrzymka na Jasną Górę, która wyruszy tradycyjnie 6 sierpnia to dobra okazja do odświeżenia logotypu i identyfikacji wizualnej całej pielgrzymki. – mówią przedstawiciele stowarzyszenia.

Nowe logo zostanie umieszczone na wszystkich materiałach promocyjnych przygotowywanych na tegoroczną pielgrzymkę, posłuży także do zbudowania nowej strony internetowej oraz promocji na portalu Facebook i Youtube.

Więcej informacji na temat pielgrzymki na stronie www.pielgrzymkaradomska.pl