Ruch Światło-Życie zaprasza na KODA i KAMUZO

Kurs Oazowy dla Animatorów i Kurs Animatorów Muzycznych Oaz odbędą się w dniach 7-16 lutego 2020 r. w Dąbrówce.

KODA (Kurs Oazowy dla Animatorów)

Wysłaliśmy imienne karty uczestnictwa dla osób po III stopniu , które otrzymały pozytywną opinię. Koszt tegorocznego KODA wynosi 350 zł. Prosimy, aby Księża ewentualnie wspomogli finansowo te osoby, które mogą mieć problem z taką kwotą. Dzięki formacji oazowej są oni gotowi do pomocy Czcigodnym Księżom w duszpasterskiej trosce o parafię.

KAMUZO (Kurs Animatorów Muzycznych Oaz)

Ruch Światło-Życie w swoim programie formacyjnym uwzględnia przygotowanie liderów, którzy będą potrafili zatroszczyć się o odpowiednią oprawę muzyczną w parafii i podczas rekolekcji wakacyjnych.

Na KAMUZO zapraszamy osoby po ONŻ II stopniu formacji młodzieżowej oraz prowadzących schole i grupy muzyczne ze szkół ponadgimnazjalnych. Koszt KAMUZO wynosi 350 zł. Jeśli dostrzega Ksiądz w swojej wspólnocie takie osoby, to prosimy o zachęcenie ich do udziału w KAMUZO i o ewentualną pomoc finansową.

Zgłoszenia na KODA i KAMUZO wraz z zaliczką w wysokości 200 zł należy złożyć do 15 stycznia 2020 r. w Diecezjalnym Centrum Służby Liturgicznej i Ruchu Światło-Życie.

• Centrum jest czynne:
    • w środy i czwartki w godz. 10.00-16.00,
  • Kontakt telefoniczny do s. Małgorzaty:
    • +48 512 171 460.

Moderatorzy Diecezjalni