Projekt Wiara 3

133
Kiedy:
18 Maj 2019, sobota@16:30 – 21:30
2019-05-18T16:30:00+02:00
2019-05-18T21:30:00+02:00
Gdzie:
Patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kam.
Juliusza Słowackiego 25
26-110 Skarżysko-Kamienna
Polska
Projekt Wiara 3 @ Patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kam. | Skarżysko-Kamienna | świętokrzyskie | Polska

Serdecznie zapraszamy na Projekt Wiara 3 organizowany w patio Miejskiego Centrum Kultury w Skarżysku-Kam. Odbędzie się on 18 maja 2019 r. o godzinie 16.30 w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej.

„Projekt Wiara” to cykliczne wydarzenie mające na celu szerzenie chrześcijańskich wartości w lokalnym środowisku, a także integrację młodzieży i pokazanie prawdziwej istoty wiary w Jezusa Chrystusa. Hasłem tej edycji są słowa św. Jana Pawła II „Nie lękajcie się!”, ponieważ chcemy upamiętnić postać wielkiego polskiego świętego jak również uświetnić rocznicę jego urodzin.

  • Podczas trzeciej edycji usłyszymy świadectwo Krzysztofa Sowińskiego, jednego z liderów wspólnoty „Głos Pana” ze Skierniewic. Krzysztof podzieli się świadectwem nawrócenia i uzdrowienia z narkotyków, alkoholu oraz otrzymania daru uzdrawiania przez Jezusa w mocy Ducha Świętego.
  • Konferencję wygłosi ks. Daniel Glibowski – duszpasterz z Radomia, twórca bloga „Wypłyń na głębię” oraz grupy „Przyjaciele Bezdomnych”. Ponadto kapłan z pasją, ewangelizator, motywator, spowiednik, kierownik duchowy, bloger, a ponad wszystko – PRZYJACIEL BEZDOMNYCH.
  • Głównym artystom będzie Jakub „ANATOM” Nowak, czyli nawrócony raper. Był jednym z Młodych Wilków Popkiller’a edycji 2016/2017. Razem z Bartkiem Krakowiakiem jeździ po Polsce z projektem “Przepis Na Życie”, w którym dzieli się z młodzieżą świadectwem swojego życia i wiary.
  • Zwieńczeniem całego wydarzenie będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólne uwielbienie.
  • Całość wydarzenia będzie prowadzona w duchu modlitwy i radosnego śpiewania razem z chórem pod przewodnictwem s. Małgorzaty Galik. Organizatorzy zapraszają szczególnie młodzież, jednak bez górnej granicy wieku.

“Projekt Wiara” odbędzie się pod honorowym patronatem Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika oraz Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Konrada Kröniga.

Wstęp jest BEZPŁATNY!