X. Pielgrzymka Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej do Wysokiego Koła

10 Pielgrzymka Rodziny Różańcowej do Wysokiego Koła. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Zapraszam wszystkich, którzy należą do Rodziny Różańcowej Diecezji Radomskiej na X Pielgrzymkę do Sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Kole w sobotę, 7 października 2017 r. godz. 9.30. Jest to nasze spotkanie formacyjne, które nakreśla program duchowy na kolejny rok naszej pracy.

Przeżywając 140 rocznicę Objawień Matki Bożej w Gietrzwałdzie i 100 rocznicę objawień w Fatimie, chcemy na nowo odczytać słowa Maryi naszej Matki i Królowej. W tym dniu złączymy się duchowo z tymi, którzy otoczą Polskę wzdłuż jej granic modlitwą różańcową .

Proszę o zgłaszanie grup i liczby pielgrzymów.

• mailemszymmuch@wp.pl (w tytule proszę napisać nazwa parafii, nazwisko księdza i liczbę osób)
  • telefonicznie: +48 48 621 51 35

Dyplomy dla osób, które w roku 2017 przeżywają jubileusz 25. lub 50.lecia obecności w Żywym Różańcu lub pełnienia funkcji Zelatora: proszę o przesłanie danych – imię i nazwisko, parafia i rodzaj jubileuszu (25 albo 50) wg. formularza który jest w załączniku poniżej.

Pamiętajmy, że całość spotkania odbędzie się na placu różańcowym przy ołtarzu polowym bez względu na pogodę. Dobrze jest zabrać turystyczne krzesło i ubrać się odpowiednio do pogody.

Najlepszy dojazd do Wysokiego Koła trasą Zwoleń-Puławy (mapa poniżej), przed nowym mostem na Wiśle zjazd na Kozienice.

ks. Szymon Mucha
Krajowy Moderator Żywego Różańca