Noworoczna Oaza Modlitwy

Zapraszamy młodzież formującą się w Ruchu Światło-Życie na wyjątkową Oazę Modlitwy. Razem pożegnamy Stary i przywitamy Nowy Rok 2018! A wszystko to w atmosferze przyjaźni, radości, modlitwy i dobrej zabawy.

Noworoczna Oaza Modlitwy odbędzie się tradycyjnie w Domu Rekolekcyjnym im. Ks. Kazimierza Mazura w Dąbrówce. Początek – 30 grudnia (sobota) o godz. 18.00, zakończenie 1 stycznia – o godz. 11.00.

Koszt: 60 zł.

Zapisy: w naszym ośrodku w Kurii przyjmujemy do 21 grudnia (z zaliczką – 20 zł).

Na oazie odbędzie się Bal Sylwestrowy. Przypominamy, że obowiązują na nim zasady Nowej Kultury. Prosimy zwrócić uwagę swoim podopiecznym na strój – niech będzie on skromny, ale uroczysty i piękny. Jeśli ktoś chce zaprosić swoją koleżankę lub kolegę spoza oazy, to prosimy o poinformowaniu o zasadach Balu.

Moderatorzy Diecezjalni
ks. Krzysztof Dukielski