„Z ciemności do światła”. Prezentacja książki o Matce Kazimierze Gruszczyńskiej

Konstytucji 3 Maja 37
26-900 Kozienice
Polska

W niedzielę, 10 lipca, w kościele pw. św. Józefa w Kozienicach (ul. Konstytucji 3 Maja 37) odbędzie się prezentacja najnowszej książki o Słudze Bożej Kazimierze Gruszczyńskiej.

Autorem książki „Z ciemności do światła” jest O. prof. dr hab. Zdzisław Kijas, franciszkanin. Prezentacji wyżej wymienionej publikacji w imieniu Ojca Zdzisława dokona Siostra Lucyna Czermińska, wicepostulatorka procesu beatyfikacyjnego Matki Kazimiery.

Zapraszamy na Mszę Świętą o godzinie 8:00 bądź 11:00, po których odbędzie się prezentacja książki.

– Jednocześnie zachęcamy do tego, by zaopatrzyć się w dniu jutrzejszym w tę lekturę pisaną lekkim piórem o rzeczywistości trudnej jaką jest tajemnica cierpienia. Wraz z lekturą, którą oddajemy do Waszych rąk, prosimy – zaproście Matkę Kazimierę do Waszych domów, rodzin, do Waszej codzienności i razem z nami módlcie się o CUD za Jej wstawiennictwem, który otworzy Jej drogę do beatyfikacji. Książka jest i będzie dostępna nie tylko w dniu jutrzejszym, ale również w dni kolejne do wyczerpania nakładu – w Postulacji czyli w naszym Domu Generalnym przy ul. Wilczej 7 w Warszawie, jak również w naszym domu w Kozienicach. Pozycja, którą się z Wami dzielimy jest dla nas w całym wymiarze – „bezcenna”, prosimy Was zatem o złożenie za nią dobrowolnej ofiary Waszych serc, jeśli oczywiście macie taką możliwość. Stanie się ona wsparciem trwającego procesu beatyfikacyjnego. – zachęcają siostry.