IX. Ogólnopolski Dzień Modlitwy Żywego Różańca

597
Obraz Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole. Foto: ks. S. Piekielnik / www.diecezja.radom.pl

Zapraszamy wszystkich członków Żywego Różańca Diecezji Radomskiej do udziału w IX. Ogólnopolskim Dniu Modlitwy Żywego Różańca.

22 października – czwartek w Tygodniu Misyjnym zgromadźmy się w swoich parafialnych kościołach na nabożeństwie różańcowym i w duchowej łączności trwajmy na adoracji i modlitwie różańcowej dziękując za Dzieło Żywego Różańca w Polsce i prosząc o beatyfikacje Sł. B. Pauliny Jaricot.

Tych, którym siły i zdrowie nie pozwoli być w kościele proszę gorąco o włączenie się do tej modlitwy w swoim domu, czy na szpitalnym łóżku. Tego dnia bądźmy razem zjednoczeni na modlitwie ze wszystkimi wspólnotami Żywego Różańca w całej Polsce.

Zachęcam do skorzystania z Ceremoniału Żywego Różańca, aby odnowić w tym dniu przyrzeczenia trwania w Żywym Różańcu i udzielić w tym dniu specjalnego błogosławieństwa.

Będzie transmisja z Sanktuarium NMP Królowej Różańca Świętego w Wysokim Koleczwartek, godz. 16.30, Różaniec i Msza Św. przed Cudownym Obrazem MB – link na stronie www.wysokiekolo.pl w zakładce msza online lub na stronie Diecezji Radomskiej.

Ks. Szymon Mucha
Moderator Żywego Różańca Diecezji Radomskiej


TRANSMISJA:

Transmisja na żywo z Kaplicy Cudownego Obrazu w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Królowej Różańca Św. w Wysokim Kole .